Ο προγραμματισμός διακίνησης των προϊόντων εσοδείας 2017 θα απασχολήσει μεταξύ άλλων την ετήσια γενική συνέλευση του Αγροτικού Συνεταιρισμού Νάουσας, την Πέμπτη 8 Ιουνίου στις 8 το βράδυ, στην αίθουσα του δημοτικού θεάτρου. (Σε περίπτωση μη απαρτίας στις 15 Ιουνίου.) Θα συζητηθεί επίσης ο απολογισμός δράσης του 2016 και άλλα θέματα.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...