Ο πρόεδρος της ΔΗΜΑΡ και κοινοβουλευτικός εκπρόσωπος της Δημοκρατικής Συμπαράταξης Θανάσης Θεοχαρόπουλος θα παραβρεθεί και θα απευθύνει χαιρετισμό στην εκδήλωση της Δημοκρατικής Συμπαράταξης, στην οποία θα μιλήσει η Φώφη Γεννηματά, στη Βέροια τη Δευτέρα 22 Μαΐου 2017 και ώρα 7.30 (στο ξενοδοχείο Αιγές Μέλαθρον).
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...