Μπήκαν και τα καπάκια των πέντε διπλών υπόγειων κάδων στο κέντρο της Νάουσας, που δείχνουν μάλιστα ότι ο ένας από τους δύο υποδοχείς είναι για την ανακύκλωση. Σύμφωνα με τις πληροφορίες μας οι κάδοι αναμένεται να μπουν σε λειτουργία μέσα στις επόμενες μέρες, ενώ πριν από την παράδοσή τους θα γίνει παρουσίαση του τρόπου λειτουργίας τους στα μέσα μαζικής ενημέρωσης. Οι κάδοι θα ανοίγουν με πεντάλ πέλματος, ενώ όταν γεμίζουν θα σηκώνονται με το υδραυλικό σύστημα που διαθέτουν για να αδειάσουν οι πλαστικοί κάδοι που βρίσκονται εντός τους.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...