Στις 10 το πρωί της ερχόμενης Πέμπτης συνεδριάζει στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου Βέροιας το Συντονιστικό Όργανο Πολιτικής Προστασίας Ημαθίας, με όλους τους αρμόδιους φορείς. Θα συζητηθούν θέματα προστασίας των δασών και της υπαίθρου από πυρκαγιές κατά τη φετινή αντιπυρική περίοδο, ενώ θα πραγματοποιηθεί και ο απολογισμός δράσεων της περσινής χρονιάς για το ίδιο θέμα.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...