Συνελήφθη το βράδυ της Δευτέρας στη Βέροια από αστυνομικούς της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ. ένας 36χρονος που οδηγούσε υπό την επήρεια αλκοόλ και χωρίς να διαθέτει την απαιτούμενη άδεια οδήγησης. Μάλιστα ο προαναφερόμενος κατά τη σύλληψη του αντιστάθηκε. Προανάκριση διενεργείται από το Αστυνομικό Τμήμα Βέροιας.
Μητροπολίτης Βεροίας: «Το Σέλι εορτάζει την Παναγία...
Το απόγευμα της Δευτέρας, 12ης Αυγούστου, ο...