Παρουσία του αντιπροέδρου της Ν.Δ. Άδωνι Γεωργιάδη θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Παρασκευή στις 8μμ στην αίθουσα Sala του πολυχώρου ΄Εληά΄ η Γενική Απολογιστική Συνέλευση της Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης Βέροιας της Ν.Δ. Στην εκδήλωση θα γίνει συζήτηση για θέματα πολιτικού, οικονομικού και κοινωνικού ενδιαφέροντος. Είσοδος ελεύθερη.
Μητροπολίτης Βεροίας: «Το Σέλι εορτάζει την Παναγία...
Το απόγευμα της Δευτέρας, 12ης Αυγούστου, ο...