Δίπλα δίπλα κάθισαν στην πρόσφατη συνάντηση των στελεχών της Ν.Δ. στην Εληά κατά την επίσκεψη του Κυριάκου Μητσοτάκη, Στάθης Σαρηγιαννίδης και Στάθης Κωνσταντινίδης. Τα δύο ξαδέλφια, έχουν πλέον κοινό στόχο το ελληνικό κοινοβούλιο. Με τον εκ Κοζάνης Στάθη Κωνσταντινίδη να έχει ήδη δοκιμάσει δύο φορές χωρίς να τα καταφέρει, και τον εξ Ημαθίας Στάθη Σαρηγιαννίδη να επιθυμεί τη συμμετοχή του στο ψηφοδέλτιο της Ν.Δ. για πρώτη φορά.
Θα λιώσουμε; «Καυτός» προβλέπεται και ο Αύγουστος!
Με υψηλές θερμοκρασίες που σε ορισμένες περιοχές θα...