Πέντε χιλιόμετρα με το μωρό στο καροτσάκι έτρεξε στον φετινό δρόμο θυσίας στη Νάουσα το ζευγάρι της φωτογραφίας μας. Βόλτα που μάλλον απόλαυσε και το μωρό τους, αφού ξεκίνησε τη διαδρομή ξυπνητό και γύρισε κοιμισμένο! Και φυσικά ήταν το μόνο μέλος της οικογένειας που δεν πήρε μετάλλιο, αφού συμμετείχε στον δρόμο... εποχούμενο!
Θα λιώσουμε; «Καυτός» προβλέπεται και ο Αύγουστος!
Με υψηλές θερμοκρασίες που σε ορισμένες περιοχές θα...