Συζήτηση για θέματα πολιτικής στην Υγεία μεταξύ του πρώην δημάρχου Γιώργου Πολάκη και του διοικητή του νοσοκομείου Ημαθίας Δημήτρη Μαυρογιώργου, στο περιθώριο των εκδηλώσεων του Ολοκαυτώματος της Νάουσας. Μετά την εκατέρωθεν ανταλλαγή ευχών (Γιώργος ο ένας, ... Μαυρο-γιώργος ο άλλος!) η συζήτηση έφτασε στην εξεταστική επιτροπή για την Υγεία. Εκεί όπου το μαχαίρι βαθιά στο κόκαλο θα το φτάσει ως χειρουργός... ο συνονόματος του πρώην δημάρχου υπουργός Υγείας Παύλος Πολάκης. Εκτός κι αν ο ασθενής παρουσιάσει επιπλοκές...
Ένα ψηφιακό μπλακ άουτ από την Microsoft κλόνισε τον...
Παγκόσμιο «χάος» χθες σε αεροδρόμια, τράπεζες και...