Πέθανε προ ημερών στη Ζυρίχη της Ελβετίας σε ηλικία 79 ετών ο αγαπητός φίλος Γιώργος Παπαδόπουλος. Ανήσυχος από τα νεανικά του χρόνια, δραστηριοποιήθηκε τελικά στην Ελβετία στην αγορά και πώληση πολυτελών αυτοκινήτων και αργότερα με χρηματιστηριακές δραστηριότητες.
Η κηδεία του γίνεται σήμερα Μ. Πέμπτη στις 11.00 π.μ. από τον Ιερό Ναό Αγ. Αθανασίου Ραχιάς.
Η εφημερίδα μας συλληπείται θερμά τον γιο του Δημήτρη, πρόξενο της χώρας μας στην Ζυρίχη καθώς και την κόρη του Ναταλι και εύχεται να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.