Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται η προετοιμασία των Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών ΓΑΣ και ΠΑΕ Βέροιας ενόψει του φιλικού ποδοσφαιρικού αγώνα που θα γίνει στις 24 Απριλίου 2017 στη Δράμα με την ομάδα των Παλαιμάχων της ιστορικής Δόξας Δράμας.
Ήδη μέχρι στιγμής δήλωσαν συμμετοχή οι εξής μάχιμοι ποδοσφαιριστές με μικρές αποκλίσεις ως προς τις προσθήκες ή τις αφαιρέσεις: Παπατζίκος, Κατσώνης, Μίλης, Λευτέρης, Τρούπκος, Παπανώτας, Βεζυργιανόπουλος, Μελετίδης, Υφαντίδης, Χωλόπουλος, Ελευθεριάδης, Χωματάς, Σαββίδης, Σταφυλίδης, Μαντζιαρίδης, Νατσούρας, Κεσίδης, Τσούχας, Παπαδόπουλος Στ., Παπαδόπουλος Μανώλης, Ταντής και Καλτσάς.
Την αποστολή συμπληρώνουν οι μη μάχιμοι τέως ποδοσφαιριστές: Σπυρίδων, Παπαδόπουλος Θ., Γκέσιος, Μιχαηλίδης, Θεοδωρίδης, Μπαρμπαρούσης.
Και ορισμένοι τέως παράγοντες όπως οι: Διαμάντης, Μπιζέτας, Ιωαννίδης, ενώ στο κοουτσάρισμα της ομάδας θα είναι ο Γιώργος Χατζάρας με τον Χριστόφορο Πουρσανίδη, ενώ για μία ακόμη φορά δεν θα μπορεί να χρησιμοποιήσει τον αιώνιο τραυματία Γιώργο Σιούτη.
Καλούνται όλοι οι Παλαίμαχοι για περισσότερες πληροφορίες να ενημερώνονται από τα μέλη του Δ.Σ.