Από Δευτέρα ξεκίνησε να πληρώνει ο Αγροτικός Συνεταιρισμός Νάουσας τους παραγωγούς του για την περσινή σοδειά, όπως ακριβώς είχε δεσμευθεί στην πρόσφατη γενική συνέλευση για τη συμβολαιακή γεωργία ο πρόεδρος Κώστας Ταμπακιάρης, μετά την επίσκεψη στον ΟΠΕΚΕΠΕ. Το ποσό που θα μοιραστούν οι παραγωγοί του συνεταιρισμού είναι 1,5 εκατ. ευρώ.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...