Με επίσημο προσκεκλημένο τον αντιπρόεδρο της Ν.Δ. Άδωνι Γεωργιάδη θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 28 Απριλίου στις 8μμ, στην αίθουσα Sala του πολυχώρου 'Εληα', η γενική συνέλευση της ΔΗΜ.ΤΟ. του διευρυμένου δήμου Βέροιας. Στην εκδήλωση θα γίνει συζήτηση για θέματα πολιτικού, οικονομικού και κοινωνικού ενδιαφέροντος.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...