Η βουλευτής κ. Φρόσω Καρασαρλίδου επισκέφτηκε το πασχαλιάτικο Bazaar του Υφαδιού, ενημερώθηκε για τον τρόπο λειτουργίας του και συνεχάρη του Δ.Σ. του συλλόγου, για τις προσπάθειες που καταβάλλονται για 16 ολόκληρα χρόνια, προσφέροντας καθημερινά αγάπη και απασχόληση στα ενήλικα ΑμεΑ της πόλης μας, χωρίς καμία κρατική επιχορήγηση. Είχε επίσης την ευκαιρία να μιλήσει με τα παιδιά του Υφαδιού και να θαυμάσει τις όμορφες πασχαλινές δημιουργίες τους.
Στήριξη στην Κάμαλα Χάρις από τον Τζορτζ Κλούνεϊ
Ένας από τους σημαντικότερους υποστηρικτές του...