Χωρίς νικητή και σκορ (0-0) ολοκληρώθηκε η κυριακάτικη αναμέτρηση της Νάουσας με τη Δόξα Προσκυνητών για την 24η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Γ' Εθνικής όμως οι φίλαθλοι παρακολούθησαν ένα ωραίο παιχνίδι με πολλές φάσεις και ευκαιρίες.
Το παιχνίδι ήταν σε γενικές γραμμές πολύ καλό με την Νάουσα να έχει την υπεροχή αλλά αυτή την φορά δεν μπόρεσε να βρει δίκτυα ο Κωτσόπουλος εξ΄αιτίας και της καλής απόδοσης του τερματοφύλακα των φιλοξενουμένων. Στο 55' η Δόξα είχε σουτ στο οριζόντιο δοκάρι της Νάουσας.
Με 31 βαθμούς η Νάουσα βρίσκεται στην 6η θέση, ενώ η Δόξα με 20 είναι 13η στη βαθμολογία.
ΝΑΟΥΣΑ (Βαγγέλης Ντίσιος): Γρηγοριάδης, Κασμερίδης, Γιαννόπουλος (84' Νύρλος), Ζούρκος (64' Χατζόπουλος), Ντινόπουλος (73' Νίκου), Καπετάνος, Περηφανόπουλος, Παντζαρτζίδης, Σαμαρόπουλος, Κωτσόπουλος, Μουρίκι.
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ (Γιάννης Πουρλιάγκας): Αγγελόπουλος, Φουρκάν, Μόσχος, Σιδηρόπουλος, Κελεσίδης (64' Καραγιαννίδης), Τρίχας, Κατσαρός (90' Καμζέλας), Δραγανίδης, Κεϊτά, Ανυφαντάκης (71' Ιωαννίδης), Βάσκος.