Στην προκριματική φάση του πανευρωπαϊκού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου 5x5 τυφλών στη Ρουμανία θα βρεθεί από 1 ως 9 Απριλίου ο Αλέξανδρος Καραϊωσήφ, επικεφαλής προπονητής του σωματείου Εν Σώματι Υγιεί, διαιτητής ποδοσφαίρου της Ε.Π.Σ. Ημαθίας και διεθνής διαιτητής ποδοσφαίρου 5x5 τυφλών. Ο κ. Καραϊωσήφ θα συμμετάσχει επίσης στο Charleroi Blind Football Cup στο Βέλγιο, από 14 ως 16 Απριλίου.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...