Τη διαχείριση του κυλικείου στον Χώρο Τεχνών αναλαμβάνει ο Κοι.Σ.Π.Ε. Ημαθίας «Δεσμός», επεκτείνοντας τις δράσεις του στο πλαίσιο της κοινωνικό-οικονομικής ενσωμάτωσης και επαγγελματικής ένταξης των ατόμων με σοβαρά ψυχοκοινωνικά προβλήματα. Μάλιστα την Κυριακή στις 7μμ θα γίνει σχετική εκδήλωση γνωριμίας.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...