Με χρώματα και αρώματα της Άνοιξης υποδέχεται τον κόσμο του αυτές τις πρώτες μέρες της ομορφότερης εποχής του χρόνου το κατάστημα ΄Μαρούλα΄ στη Νάουσα. Πανδαισία και ποικιλία σχεδίων, αλλά και πλεόνασμα χαμόγελου και καλών τιμών θα βρουν οι πελάτισσες του καταστήματος. Όπως πάντα!
ΥΠΑΝ: 27 εκατ. ευρώ στις Περιφέρειες για την καταβολή...
Με 27.213.940,70 ευρώ θα ενισχυθούν οι Περιφέρειες της χώρας...