Σε περιφερειακούς αγώνες στίβου συμμετείχαν 40 μικροί αθλητές-τριες της Γυμναστικής Ένωσης Νάουσας την Κυριακή 19 Μαρτίου στο Παλαιοχώρι Αλεξάνδρειας. Στους αγώνες πήραν μέρος περίπου 900 μικροί αθλητές από συλλόγους της Ημαθίας-Πιερίας-Πέλλας –Κιλκίς & Θεσσαλονίκης, που γέμισαν το γήπεδο του Παλαιοχωρίου, σκορπίζοντας παράλληλα χαρά και αισιοδοξία για το μέλλον του στίβου.
Επόμενη αγωνιστική δραστηριότητα της Γ.Ε.Ν. είναι η συμμετοχή στην 11η Δωδωναία Συνάντηση που θα γίνει στα Γιάννινα την Κυριακή.