Τελικά ούτε και σήμερα Τετάρτη βρέθηκε λύση αφού οι παίκτες της Βέροιας προπονήθηκαν μόνοι τους σε ασκήσεις είτε παίζοντας ποδοβόλλευ .
Σημασία πάντως είναι ότι το κλίμα παραμένει καλό, και πιστεύουμε ότι αύριο Πέμπτη στις 11 το πρωί οι παίκτες θα δώσουν το παρόν για να ξεκινήσουν οι προπονήσεις. Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με την καταβολή της δόσης από την NOVA πράγμα που συμβαίνει και σε άλλες ομάδες αλλά οι παίκτες δεν κάνουν απεργία. Ας πρυτανεύσει για μία ακόμη φορά η λογική αν και οι πληροφορίες αναφέρουν ότι το αργότερο μέχρι την Παρασκευή θα βρεθεί η λύση .