Τηλεφώνημα για τοποθέτηση βόμβας στο 2ο λύκειο Νάουσας είχαμε πριν από λίγο από άτομο με νεανική φωνή προς τον διευθυντή του σχολείου. Άντρες της αστυνομίας ερευνούν αυτή τη στιγμή τον χώρο του σχολείου με τους μαθητές να έχουν απομακρυνθεί από το κτίριο. Οι αρχές εκτιμούν ότι πρόκειται για φάρσα.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...