Με τη διοίκηση του σωματείου εργαζομένων στη “Βαρβαρέσος ΑΕ” συναντήθηκε η βουλευτής Φρόσω Καρασαρλίδου, συνεχίζοντας τις επαφές με εκπροσώπους εργαζομένων και φορέων του νομού μας. Η βουλευτής συζήτησε θέματα της επιχείρησης. Παράλληλα συναντήθηκε με διευθυντικά στελέχη της εταιρείας με σκοπό να έχει μια ολοκληρωμένη εικόνα για την πορεία της και την κατάσταση στην κλωστοϋφαντουργία.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...