Νέο τροχαίο το πρωί στην Ημαθία και συγκεκριμένα στο Μακροχώρι, όταν, σύμφωνα με πληροφορίες, για άγνωστους λόγους, φορτηγάκι ξέφυγε από τον δρόμο του (κεντρικός δρόμος του χωριού) και έπεσε πάνω σε άλλα Ι.Χ. και κολόνα καταλήγοντας στην είσοδο καταστήματος.
Αμέσως κατέφθασε το ΕΚΑΒ για τις πρώτες βοήθειες, και τη μεταφορά ενός άντρα πολυτραυματία, στο νοσοκομείο Παπανικολάου της Θεσσαλονίκης.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...