Την Παρασκευή αναχωρεί για το Βελιγράδι η πρωταθλήτρια του μήκους Έφη Κολοκυθά όπου το Σάββατο θα λάβει μέρος στους Βαλκανικούς αγώνες κλειστού στίβου λίγες μέρες πριν τους Πανευρωπαικούς που θα γίνουν στην πρωτεύουσα της Σερβίας. Όπως μας δήλωσε ο προπoνητής της Μάκης Πάντος οι αγώνες αυτοί θα είναι ένα test eventy. Μετά την επίδοση στους Πανελλήνιους αγώνες η Κολοκυθά είναι έτοιμη για μία καλύτερη επίδοση που θα της δώσει το εισιτήριο για τους Πανευρωπαικούς . Μακάρι να πάνε όλα καλά και η πρωταθλήτρια από την Αλεξάνδρεια να εκπροσωπήσει την Ελλάδα και την Ημαθία σε μία ακόμη μεγάλη διοργάνωση.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...