Για μια ακόμη ψευδώνυμη καταγγελία σε βάρος του έργου της γέφυρας Κούσιου έκανε λόγο ο δήμαρχος Κώστας Βοργιαζίδης στην πρόσφατη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου. «Υποψιαζόμαστε ότι ο καταγγέλλων είναι από εδώ μέσα» είπε ο δήμαρχος, εννοώντας το δημοτικό συμβούλιο. «Όταν έχουμε στοιχεία γι’ αυτό, τότε θα τα πούμε...» συμπλήρωσε ο κ. Βοργιαζίδης.
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...