Ο Προεδρος της Ε.Π.Σ.Ημαθιας κ.Φωτιαδης Βασιλειος
Ευχαριστει τον Προεδρο κ.Ζυγουλιανο και όλο το Διοικητικό Συμβούλιο του Δικηγορικού Συλλόγου Βέροιας, για την τιμητική πρόσκληση στην εκδήλωση παρουσίαση του λευκώματος, για τον Μιμη Δομαζο.
Συγχαίρει τον Δικηγορικό Σύλλογο διότι στην εκδήλωση έδωσαν το παρόν Ιερά Τέρατα,παλιοί συμπαίκτες του Δομαζου,όπως Αντωνιαδης,Σημαιοφοριδης, αλλά και άλλοι από άλλες ομάδες όπως του ΠΑΟΚ,ΑΡΗ ΗΡΑΚΛΗ,ΒΕΡΟΙΑΣ,οι οποίοι έπλεξαν το εγκώμιο του αρχιστρατηγου.
Επίσης ευχαριστεί και τον Μιμη Δομαζο για την αγάπη του προς το πρόσωπο τους και την παράδοση επάθλου ποδοσφαιριστη στον Πρόεδρο και την ΕΠΣ Ημαθίας,για την συνέχιση του δύσκολου έργου που έχουμε αναλάβει.
Με πολλες ευχαριστιες
Ο Πρόεδρος της Ε.Π.Σ.Ημαθιας
Βασιλειος Φωτιαδης