Εξαιρετικά πετυχημένη η συμμετοχή του Νάουσα Swim Club στην ημερίδα προαγωνιστικών που διοργανώθηκε στο δημοτικό κολυμβητήριο Νάουσας, με εξαιρετικές επιδόσεις και χρήσιμα συμπεράσματα για το μέλλον. Ικανοποιημένος και ο κόουτς του συλλόγου κ. Νικολάι: "Συνεχίζουμε την ποιοτική δουλειά για όλα τα παιδιά του Ομίλου" δήλωσε.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...