Εκτός συνόρων θα κάνει τον επόμενο αγώνα της και η Εφη Κολοκυθά. Η πρωταθλήτρια του μήκους αγωνίζεται την Παρασκευή στο μίτινγκ του Λιντς. Η αθλήτρια του μήκους ξεκίνησε τη χρονιά με 6,08 μ. στη Ναντ, επίδοση που θέλει να βελτιώσει. Στο ίδιο μίτινγκ θα αγωνιστεί και η Λίλη Αλεξούλη, που την Τρίτη πέτυχε 6,39 μ. στην πόλη Σαμπαντέλ.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...