Σημαντικές διακρίσεις πέτυχαν οι αθλητές του Α.Σ. Ταεκβοντό Βέροιας στο Διεθνές πρωτάθλημα Keumgang Open 2017 στις Βρυξέλλες στο Βέλγιο το προηγούμενο Σαββατοκύριακο. Η Ιωάννα Θεοδώρου κέρδισε το ασημένιο μετάλλιο ενώ η Πασχαλίδου Ευθυμία κέρδισε επίσης το ασημένιο μετάλλιο στην κατηγορία της. Επίσης πολύ καλή εμφάνιση έκανε ο αθλητής Θεοδώρου Αλέξανδρος. Συγχαρητήρια στους αθλητές του συλλόγου μας.
Η
προπονήτρια
Κριθαρίδου Έλενα