Η απόλυτη επιτυχία για τις τέσσερις αθλήτριες του σκι δρόμων αντοχής του ΕΟΣ Νάουσας, οι οποίες πήραν την πρόκριση για το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βορείων Αγωνισμάτων τον Φεβρουάριο στο Lahti της Φινλανδίας! Στη φωτογραφία οι αθλήτριες Γωγώ Νιμπίτη, Ελίζα Αναστασιάδου, Μαρία Ντάνου και Φαίη Γιαννακοβίτη με τον προπονητή τους Νίκο Αναστασιάδη.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...