Χρυσή πανελληνιονίκης αναδείχθηκε η αθλήτρια του Πήγασου Ημαθίας Φανή-Στυλιανή Αντωνιάδου στους Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες και στο αγώνισμα των 50 μέτρων ελεύθερο (χρόνος 00:27.54) Η Φανή εκπροσώπησε το 2ο Λύκειο Βέροιας.
Το διοικητικό συμβούλιο και τα μέλη του Πήγασου Ημαθίας συγχαίρουν την αθλήτρια για τη διάκρισή της. Συγχαρητήρια αξίζουν και στον προπονητή της Στέλιο Αμπατζίδη που φρόντισε ώστε η αθλήτρια να είναι πανέτοιμη για τους συγκεκριμένους αγώνες ψυχολογικά και αγωνιστικά. Συγχαρητήρια αξίζουν και στους γονείς της Τάσο Αντωνιάδη και Γεωργία Κολίτσα για τη συνεχή ηθική υποστήριξη που της προσφέρουν.