Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας έκοψε την Παρασκευή 27 του μήνα τη βασιλόπιττα στα γραφεία της. Η Διευθύντρια Αναστασία Μαυρίδου ευχήθηκε στους υπαλλήλους προσωπική και οικογενειακή ευτυχία, καλή συνεργασία και συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών προς τους πολίτες και τους εκπαιδευτικούς. Ακολούθησε δεξίωση με την παρουσία όλων των υπαλλήλων της Διεύθυνσης μέσα σε χαρούμενο και εορταστικό κλίμα.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...