Την πρώτη του βασιλόπιτα έκοψε το μεσημέρι της Κυριακής η Ακαδημία Ποδοσφαίρου "Αστέρας Νάουσας". Η τελετή έγινε παρουσία αθλητών, γονέων και φίλων της νεοσύστατης Ακαδημίας στο αθλητικό κέντρο "Χρ. Λαναράς", στην περιοχή "Κούκος". Παρών ήταν ο αντιδήμαρχος Στέλιος Δάγγας, που ευχήθηκε ό,τι καλύτερο σε προπονητές και αθλητές για το 2017. Στη φωτογραφία μας ο αντιδήμαρχος, οι άνθρωποι της Ακαδημίας με τους τρεις τυχερούς των τσουρεκιών.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...