H Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Ένωσης, ύστερα από σχετικό αίτημα της ΑΕΠ Βέροιας και αφού διαπίστωσε ότι το γήπεδο Ραχιάς, όπου έχει έδρα το παραπάνω σωματείο, είναι καλυμμένο με παγωμένο χιόνι, που καθιστά αδύνατη την διεξαγωγή αγώνα, προχώρησε στην αναβολή της αναμέτρησης που είχε προγραμματιστεί για τις 29.01.2017 με αντίπαλο τον Αγροτικό Αστέρα Αγίας Βαρβάρας.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...