Toερχόμενο Σάββατο 28 Ιανουαρίου στις 7.30μμ θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας για το 2017 του A.Σ. Προσαρμοσμένου Αθλητισμού ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ Βέροιας. Η εκδήλωση θα γίνει στο Εθνικό Κέντρο Δια Βίου Μάθησης (Ε.Κε.Δι.Μ.)* - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, Αγ. Αντωνίου 20 & Καρατάσου, Βέροια. O χώρος είναι 100% προσβάσιμος για ΑμεΑ.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...