Μεγάλο αποδείχθηκε το ενδιαφέρον παραγωγών, συνεταιριστών και επαγγελματιών για την ημερίδα με θέμα τη «Φυτοπροστασία πυρηνόκαρπων – ακτινιδιάς» που οργάνωσε χθες το Τμήμα Φυλλοβόλων Οπωροφόρων Δένδρων Νάουσας του Ινστιτούτου Γενετικής Βελτίωσης και Φυτογενετικών Πόρων. Δείγμα ότι ο κλάδος ενδιαφέρεται και διψά για ενημέρωση. Κι ούτε μια αναφορά στον ΔΟΛ...
Στήριξη στην Κάμαλα Χάρις από τον Τζορτζ Κλούνεϊ
Ένας από τους σημαντικότερους υποστηρικτές του...