Με πρωινή προπόνηση στο Αθλητικό Κέντρο της ομάδα,ς ολοκληρώθηκε η προετοιμασία των ποδοσφαιριστών της "Βασίλισσας", ενόψει της αυριανής εντός έδρας αναμέτρησης εναντίον τον Λεβαδειακό στο Δημοτικό Στάδιο Βέροιας tτο Σάββατο 14/01 ( 17:15).
Αμέσως μετά το τέλος της προπόνησης ο Θωμάς Γράφας ανακοίνωσε την εξής αποστολή:
Καντιμοίρης, Λόπεζ, Mαλόν, Aσίγκμπα, Βασιλαντωνόπουλος, Μελίσσης, Ράδης, Kαλί, Μπαλάφας, Aρτσε, Tόμας, Δόρης, Λινάρδος, Μαυριάς, Mίλιεβιτς, Ζιγκερίδης, Σαρπόνγκ και Καπετάνος.
Όπως φαίνεται ο νεαρός Γιάννης Χαρωντάκης έμεινε για πρώτη φορά εκτός αποστολής ,και τον αντικατέστησε ο νεαρός Ζιγκερίδης από την Κ-20.