Από την ΚΕΔ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 15ης αγωνιστικής και αφού φυσικά το επιτρέψουν και οι καιρικές συνθήκες. Η ομάδα της Νάουσας αγωνίζεται εντός έδρας με αντίπαλο τον Απόλλωνα Παραλιμνίου και φυσικά θέλει την νίκη ώστε να ανέβει ακόμη περισσότερο στον βαθμολογικό πίνακα. Τον παραπάνω αγώνα θα διευθύνει ο κ. Πολυχρόνης από τον Σύνδεσμο Πιερίας με βοηθούς τους κ.κ Γιαμουτζή και Τσαλτσίδη.
Το πιο κρίσιμο παιχνίδι της αγωνιστικής θα γίνει στην Αριδαία όπου η τοπική ομάδα θα αντιμετωπίσει τον Απόλλωνα Καλαμαριάς, με Ημαθιώτικη τριπλέτα. Διαιτητής θα είναι ο Γιώργος Μελτζανίδης με βοηθούς τους κ.κ Μιχάλη Κελεσίδη και Θανάση Παπαδάκη.