Στο σιντριβάνι της Πλατείας Καρατάσου αμέσως μετά το τέλος της Θείας Λειτουργίας και της ακολουθίας του Μεγάλου Αγιασμού, στις 12 το μεσημέρι στο άλσος Αγίου Νικολάου -προεξάρχοντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου κ. Παντελεήμονος, και τέλος στις 12.30 στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Αγίου Νικολάου θα γίνουν οι τελετές κατάδυσης του Τιμίου Σταυρού στον δήμο Νάουσας.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...