Από την Επιτροπή Πρωτ/των της ΕΠΣ Ημαθιας ανακοινώνεται ότι οι αγώνες του ΠΑΙΔΙΚΟΥ πρωτ/τος,που ήταν προγραμματισμένοι για το ΣΑΒΒΑΤΟ 7.1.2017 ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ,λόγω του πολικού ψύχους και των κακών καιρικών συνθηκών που θα επικρατούν στον Νομό μας,σύμφωνα με τις προβλέψεις της Ε.Μ.Υ.Το αγωνιστικό πρόγραμμα του παραπάνω πρωτ/τος θα συνεχισθεί με την αγωνιστική που αναβάλλεται το επόμενο ΣΑΒΒΑΤΟ 14.1.2017.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...