Μπορεί να μην είχε έλκηθρο και ταράνδους, είχε όμως πέδιλα του σκι και πολλά δωράκια για τους μικρούς φίλους ο Άγιος Βασίλης που επισκέφθηκε το χιονοδρομικό των 3-5 Πηγαδιών το βράδυ της παραμονής αλλά και ανήμερα της Πρωτοχρονιάς. Με εντυπωσιακά σλάλομ στην πίστα ο Άγιος έφτασε στον χώρο του λιφτ μπαρ χειροκροτούμενος από μικρούς και μεγάλους και μοίρασε χαρά στα παιδιά που έσπευσαν να τον υποδεχτούν!
Θα λιώσουμε; «Καυτός» προβλέπεται και ο Αύγουστος!
Με υψηλές θερμοκρασίες που σε ορισμένες περιοχές θα...