Με πολύ κόσμο και χαμηλές θερμοκρασίες υποδέχθηκαν το νέο έτος στο χιονοδρομικό των 3-5 Πηγαδιών. Οι μισθωτές ετοίμασαν για τους επισκέπτες και χιονοδρόμους μια όμορφη και παραδοσιακή βραδιά, με Άγιο Βασίλη και δώρα για τα παιδιά, αλλά και έναν πλούσιο μπουφέ για όλες και όλους. Εντυπωσιακή στιγμή της βραδιάς η νυχτερινή χιονοδρομία, με τον Άγιο Βασίλη και τους χιονοδρόμους να φωτίζουν την πίστα με τους πυρσούς τους!
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...