Στον ρυθμό των προπονήσεων επανήλθε η ομάδα του Φ.Α.Σ. ΝΑΟΥΣΑ το απόγευμα της Τετάρτης (28-12) μετά τις ολιγοήμερες διακοπές των Χριστουγέννων. Στη διάθεση του προπονητή Βαγγέλη Ντίσιου ήταν όλοι οι ποδοσφαιριστές και το πρόγραμμα περιελάμβανε ασκήσεις ταχυδύναμης και τακτικής με την μπάλα.
Την Παρασκευή 30-12 θα γίνει φιλικός αγώνας με την ομάδα της Α.Ε. Αλεξάνδρειας στο Δημ. Στάδιο Νάουσας, ώρας έναρξης 15:00.