Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Ημαθίας της E.Μ.E. βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να κοινοποιήσει τα αποτελέσματα του 77ου Μαθηματικού Διαγωνισμού «ΘΑΛΗΣ», όπως αυτά ανακοινώθηκαν από την ΕΜΕ. Συγχαρητήρια αξίζουν επίσης, στους γονείς για τη στήριξη στις προσπάθειες των παιδιών τους, στους συναδέλφους εκπαιδευτικούς οι οποίοι με κάθε τρόπο συνδράμουν αφιλοκερδώς τις προσπάθειες των παιδιών και το έργο του παραρτήματος.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...