Μπορεί η ΕΜΥ να μην προέβλεπε σοβαρές χιονοπτώσεις στην περιοχή μας και ιδιαίτερα στο Σέλι, αλλά σύμφωνα με τις φωτό που πήραμε πριν από λίγο άρχισε να το στρώνει και δεν ξέρουμε αν το κύμα κακοκαιρίας θα επηρεάσει τελικά ακόμη περισσότερο την περιοχή προς χάριν των φίλων του χιονιού που περιμένουν πώς και πως να βάλουν τα σκι φέτος.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...