Σωστός... Παράδεισος στα 3-5 Πηγάδια η ομώνυμη πίστα του χιονοδρομικού που δόθηκε σε λειτουργία το πρωί του Σαββάτου και θα δοθεί και την Κυριακή, όπως και ο Σ2. Ισχύει και το πρόγραμμα για νυχτερινό σκι το βράδυ των Χριστουγέννων . Ανοικτός ο εναέριος αναβατήρας για βόλτα και καφέ στην κορυφή, το λιφτ μπαρ και η καντίνα.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...