Μετά από πολλά χρόνια, οι ορισμοί των διαιτητών στην ΕΠΣ Ημαθίας θα γίνονται και πάλι γνωστοί πριν τη διεξαγωγή των αγώνων!
Η Επιτροπή διαιτησίας, ανακοίνωσε σήμερα πως όσοι θέλουν να ενημερώνονται για τη διαιτητική τριπλέτα των αγώνων της εκάστοτε αγωνιστικής, μπορούν να το κάνουν από την Παρασκευή το μεσημέρι επισκεπτόμενοι το site της Ένωσης
Αναλυτικά η ανακοίνωση :
«Θέλοντας να μείνουμε πιστοί στις προεκλογικές μας δεσμεύσεις και πιστεύοντας ακράδαντα πως κάτι θα αλλάξει στο ποδόσφαιρο του νομού μας από την επόμενη ημέρα αλλαγής του Δ.Σ. στην ΕΠΣ Ημαθίας , λαμβάνοντας υπ΄όψιν τα αιτήματα του φίλαθλου κοινού, των παραγόντων και λοιπών ενδιαφερομένων, ανακοινώνουμε και ενημερώνουμε ότι:
Οι ορισθέντες διαιτητές της εκάστοτε αγωνιστικής του Σαββάτου και Κυριακής στους αγώνες της ΕΠΣ Ημαθίας, θα αναρτώνται στο ιστολόγιο της Ένωσης (epsimathias.gr) την Πέμπτη το βράδυ ή το αργότερο την Παρασκευή το μεσημέρι.»
Ο Πρόεδρος της Επιτροπής διαιτησίας
Μαστοροδήμος Κωνσταντίνος