Τη δωρεάν παροχή φρουτοχυμών στους δικαιούχους ΤΕΒΑ και κάρτας σίτισης ανακοινώνει ο δήμος Νάουσας, στο πλαίσιο της κοινωνικής πολιτικής του. Η διανομή θα γίνει την Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου και την Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου από τις 10:00 μέχρι 13:00 στο πάρκινγκ του πολυχώρου πολιτισμού "Χρήστος Λαναράς" (αίθουσα Έρια).
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...