Φανερά στεναχωρημένος αλλά και προβληματισμένος ήταν μετά την λήξη του αγώνα ο προπονητής κ. Θωμάς Γράφας τόσο για την βαριά ήττα αλλά και την εμφάνιση της ομάδας. Παρ όλα αυτά χαρακτήρισε δίκαιη την ήττα της ομάδας δηλώντας μεταξύ των άλλων και τα εξής. "Ήταν ένα δύσκολο απόγευμα. Κάναμε την χειρότερή μας εμφάνιση και δεν δικαιούμαστε τίποτα από αυτό το παιχνίδι. Πρέπει να μαζέψουμε τα κομμάτια μας και να δούμε τι θα κάνουμε στην συνέχεια για να επιστρέψουμε όπως πρέπει εκεί που πρέπει. Δίκαια ήρθε η ήττα, που είναι δύσκολη. Είχαμε μια γενικά άσχημη εικόνα και η ήττα είναι βαριά και ταπεινωτική. Είναι κάτι που μπορεί να συμβεί σε οποιοδήποτε ομάδα. Την ευθύνη την έχω εγώ κι όχι οι παίκτες. Τον επόμενο μήνα με Λάρισα και Ηρακλή θα κριθεί η παραμονή".
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...