Ο Σύνδεσμος Προπονητών Ποδοσφαίρου Νομού Ημαθίας (ΣΠΠΗ) συγχαίρει τη νέα διοίκηση της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ημαθίας για την εκλογή της και της εύχεται κάθε επιτυχία στο έργο της!
Επίσης, η διοίκηση του Συνδέσμου εύχεται στους προπονητές, ποδοσφαιριστές, παράγοντες και φιλάθλους του νομού, καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος 2017 με ατομικές, οικογενειακές και αθλητικές επιτυχίες!
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Χριστοφορίδης Δημήτριος
Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Κερλίδης Ιωάννης